Go to main section

Garnitur damski ze złotymi guzikami Naomi Powder

328,00  cena brutto

Wyczyść
SKU: 254 Kategoria:
Kolor

Pudrowy róż

Rozmiar

40

Chcesz poczuć się wyjątkowo i elegancko? Jeśli tak, to w tym garniturze na pewno tak będzie. Komplet Naomi to idealna propozycja na Wielkanoc czy Komunię, ale również sprawdzi się jako elegancka stylizacja na inne wydarzenia czy na co dzień. Do łączenia ze szpilkami lub na sportowo z trampkami.

Dwurzędowa marynarka zapinana na jeden wewnętrzny i jeden zewnętrzny guzik. Na rękawie trzy guziki. Patki na kieszeniach.

Żakiet34363840
Szer. w biuście80849298
Szer. w ramionach37743940
Długość całk.59606262
Długość rękaw61626363
 

 

Spodnie34363840
Długość całk.92929292
Szer. w pasie72768284
Szer. w biodrach869096100
Wiskoza35 %
Elastan5 %
Poliester60 %
0